Για την καλύτερη εξυπηρέτηση του επιβατικού κοινού, από την Τετάρτη 14/03/2012 επέρχονται οι παρακάτω αλλαγές στο τμήμα του Προαστιακού Χαλκίδα-Οινόη-ΣΚΑ-Αθήνα-Αγ. Ιωάννης Ρέντης-Πειραιάς που έχουν ως εξής :
Α. Αμαξοστοιχία 3530 : Αγ. Ιωάννης Ρέντης – Οινόη
ΣΤΑΘΜΟΙ
| ΑΜΑΞ/ΧΙΑ 3530 Κυκλοφορεί: Δευτέρα Έως Παρασκευή / Δεν κυκλοφορεί: Σαββατοκύριακα και Αργίες |
ΑΦΙΞΗ | ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ | |
Αγ. Ιωάννης Ρέντης | 04:21 | |
Ρουφ | 04:25 | 04:25 |
Αθήνα | 04:30 | 04:30 |
Αφίδνες | 04:58 | 04:58 |
Αυλώνας | 05:13 | 05:13 |
Οινόη | 05:22 |
Β. Αμαξοστοιχία 3531 : Οινόη – Αγ. Ιωάννης Ρέντης
Η αμαξοστοιχία 3531 θα αναχωρεί καθημερινά εκτός από Σαββατοκύριακα και Αργίες από το Σταθμό της Οινόης στις 05:29 π.μ αντί από το Σταθμό της Χαλκίδας.
ΑΜΑΞ/ΧΙΑ | ΑΝΑΧ. ΧΑΛΚΙΔΑ | ΑΝΑΧ. | ΣΚΑ | ΑΘΗΝΑ | ΑΦΙΞΗ | ΑΦΙΞΗ |
3531 | __ | 05:29 | 06:16 | 06:35 | 06:47 | __ |
Γ. Αμαξοστοιχία 1533 : Χαλκίδα – Πειραιάς
Η αμαξοστοιχία 1533 θα αναχωρεί καθημερινά από το Σταθμό της Χαλκίδας στις 05:28 π.μ. αντί από το Σταθμό της Οινόης.
ΑΜΑΞ/ΧΙΑ | ΑΝΑΧ. | ΑΝΑΧ. | ΣΚΑ | ΑΘΗΝΑ | ΑΦΙΞΗ | ΑΦΙΞΗ |
1533 | 05:28 | 05:52 | 06:41 | 06:52 | 07:02 | 07:12 |
Περισσότερες πληροφορίες παρέχονται από τον αριθμό 14511 (ή 1110) και στο www.trainose.gr (ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ, ΧΑΛΚΙΔΑ - ΑΘΗΝΑ)